ЗДО "Сонечко" с.Чабарівка

МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗАКЛАДУ

Заклад дошкільної освіти (загального розвитку, комунальної форми власності) «Сонечко» с.Чабарівка Васильковецької сільської ради Тернопільської області розташований в приміщенні Чабарівської гімназії.  Проектна потужність закладу складає 20 місць. Заклад розрахований на одну різновікову групу, яка на даний час працює із наповнюваністю 20дітей.

Територія огороджена по всьому периметру. На території розташовано ігровий майданчик.

Кімнати закладу мають привабливий та естетичний вигляд.

Заклад забезпечений комп’ютерною технікою:

- ноутбук – 1;

- принтер – 1;

Широко використовується у роботі закладу інтернет. В групі створені необхідні умови для якісної організації життєдіяльності дітей. Група естетично оформлена, затишна, впорядкована новими сучасними меблями відповідно санітарно-гігієнічних вимог та віку дітей. Вихователі працюють над створенням предметно - ігрового середовища, що сприяє всебічному розвитку вихованців та відповідає вимогам Програми «Українське дошкілля». Ігрові осередки обладнані різноманітним навчальним та ігровим матеріалом.

Харчоблок обладнаний: електрична плита, оснащений витяжною вентиляцією.

У пральному приміщенні – пральна машинка-автомат, праска.

Водопостачання централізоване. Опалення здійснюється котлом на твердому паливі.

Щороку проводиться поточний ремонт .

В закладі є в наявності протипожежний інвентар: пожежний щит, вогнегасники, створена комісія з протипожежної безпеки. Вчасно проводяться інструктажі. Працівники закладу дотримуються Інструкції з охорони життя і здоров’я дітей.

Систематично один раз на рік проводиться інвентаризація всього майна, списання проводиться згідно з чинним законодавством.